Photo - Kaka

Kaka

Potrebujem Ježiša každý deň môjho života. Ježiš mi hovorí v Biblii, že bez neho nemôžem urobiť nič. Mám dnes dar a schopnosti hrať futbal, pretože mi to dal Boh.

Photo - Ivona Škvorcová

Ivona Škvorcová

Jedna malá „gulička“, ktorú som si náhodne našla na krku, zmenila nielen moje plány, ale i život. Treba ju vyoperovať - bolo odporúčanie mojej lekárky. Vraj len bežná operácia, o nič nejde. V nemocnici som strávila tri dni a s pokojom a úplnou bezstarostnosťou som tri týždne čakala na výsledky z biopsie. Ako 22-ročnú vysokoškoláčku plnú života a energie, ma ani len nenapadlo, že by mohlo ísť o niečo vážne. 22. 2. 2006 zneli slová lekára: „Je to pozitívne“. Ani som presne nechápala, čo to znamená. Šok, ktorý otriasol celou mojou rodinou - RAKOVINA. Bola som zmätená, mala som kopec otázok a obáv.

Photo - Katarína Kuchtová

Katarína Kuchtová

Modlila som sa a prosila Pána o záchranu nášho Šimonka. Prišli sme do nemocnice a lekár mu nameral tep 300 - to je na kolaps a smrť.

Photo - Augustín Ugróczy

Augustín Ugróczy

Ahojte chlapci, mládenci, muži, mudrci, odpadlíci, vagabundi, hľadači pokladov, drakobijci, kávičkári, hudobníci, načúvači, jedným slovom UČENÍCI. Takýmto oslovením na úvod mailu zvolávam mojich chlapcov na pravidelné mesačné stretká s názvom PAJTA.

Photo - Elias Vella

Elias Vella

Keď som bol profesorom dogmatickej teológie, učil som svojich študentov, že diabol ako osoba neexistuje.

Photo - Matej Tóth

Matej Tóth

Aj keď mám krásny a šťastný život, nie vždy bolo všetko ružové a ideálne, ale ja sa riadim heslom, že všetko zlé je na niečo dobré a Pán Boh má svoj plán. Preto sa snažím nájsť vo všetkom a všetkých ľuďoch hlavne to dobré.

Photo - James Manjackal

James Manjackal

... položil ruky na moju hlavu a začal sa modliť: „Nebeský Otče, pošli teraz svojho Syna Ježiša do choroby tuberkulózy, ľadvinových kameňov a infekcie, ktorými trpí tento kňaz a úplne uzdrav jeho telo aj dušu.“ Vtedy som si pomyslel, že asi videl moju zdravotnú kartu, kde sú opísané moje zdravotné problémy!

Photo - Katarína Randová

Katarína Randová

Pred rokom mi vyšli nedobré výsledky na HPV vírus, ktorý spôsobuje rakovinu krčka maternice. Keďže to nebolo veľmi vážne, čakali sme na ďalšie stery. Ich výsledky boli opäť horšie ako predtým. A takto sa to opakovalo ešte raz. Výsledky sa zhoršili, dokonca výsledky na rakovinové bunky vyšli všetky pozitívne. Mne sa vtedy zrútil svet.

Photo - Peter Slaný

Peter Slaný

Začal som pravidelne huliť trávu. Už v trinástich som fajčil trávu denne. Chodil som do školy nahúlený. Cez prestávky som si tiež občas zahulil. V tej dobe som opovrhoval tvrdými drogami. Myslel som si, že nikdy nebudem feťák. Onedlho som vyskúšal durmán, LSD, extázu... V štrnástich som vyskúšal Piko (pervitín).

Photo - Róbert Slamka

Róbert Slamka

Viem čo je rakovina. Môj ocko zomrel na rakovinu, aj starý ocko zomrel na rakovinu a tak viem čo to znamená, keď niekto povie máš zhubný nádor! A tak som si povedal, idem zomrieť.

Photo - Mudr. Silvester Krčméry CSc.

Mudr. Silvester Krčméry CSc.

Ak teda za to, čo som robil, to jest za dobro, pravdu a Krista mám byť trestaný, vtedy nechcem ani menší trest, ale radšej väčší trest a bol by som najšťastnejší, keby som mohol za Krista i zomrieť, hoci viem, že tak veľkej milosti nie som hodný.

Photo - Jozef Červeňák

Jozef Červeňák

V novembri toho roku 2002 na Sviatok všetkých svätých som sa vracal z cintorína domov. Ako som tak kráčal, vo svojom srdci som vnímal hlas, ktorý mi hovoril: „Ona bude tvojou ženou“.

Photo - Liu Žen jing - (brat Yun)

Liu Žen jing - (brat Yun)

Podzemná Cirkev v Číne čelí krutému prenasledovaniu aj v dnešných dňoch. Yun tvrdí, že aj vďaka prebiehajúcemu vyše 30 ročnému prenasledovaniu, utrpeniu a mučeniu sú dnes veriaci čínskej podzemnej Cirkvi pripravení v moslimskom, hinduistickom a budhistickom svete obetovať svoj život za Ježiša Krista a ohlasovanie Jeho Evanjelia.

Photo - MUDr. Emília Vlčková

MUDr. Emília Vlčková

Príbeh exhomeopata: Dcére som vyliečila bronchitídu po tom, čo jej nezabrali antibiotiká. Mne po podaní homeopatika na druhý deň zmizla bradavica.

Photo - Vlado Žák

Vlado Žák

Vedel som o Bohu, ale nepoznal som Ho. Videl som Boha len ako prísneho sudcu, ku ktorému som bol viac viazaný akýmsi strachom, než čímkoľvek iným. Teraz už viem ako veľmi som sa mýlil.

Photo - Alžbeta Šimová

Alžbeta Šimová

Keď po operácii prišli výsledky a potvrdil sa karcinogénny nádor, potrebovala som ísť pred Eucharistického Krista.

Photo - Dominik Dobrovodský

Dominik Dobrovodský

Áno, kosti sú mojím životným údelom. Narodil som sa so zlomeninou a od vtedy celé detstvo rok čo rok zlomeniny pri najmenších pádoch. Veľa času som strávil v nemocniciach, poznal utrpenie na vlastnej koži, ale videl trpieť aj druhých. Na druhej strane to bola pre mňa vysoká škola života. Bola to skúsenosť, že Boh je vždy pri mne, že ma nikdy neopustí. A tak sa postoj chvály stal (a stále znovu stáva) mojím prvým vyjadrením lásky k nemu.

Photo - Nick Vujicic

Nick Vujicic

som vďačný, že som sa pred 31 rokmi narodil bez rúk a nôh. Nebudem predstierať, že môj život je jednoduchý, ale skrze lásku mojich milovaných rodičov a viery v Boha som prekonal moje nešťastie a môj život je teraz naplnený radosťou a zmyslom.

Photo - Viera Prokopcová

Viera Prokopcová

Ak žehnáme Izraelu, požehnanie prichádza na nás samotných (Gn 12,3): „Požehnám tých, čo budú teba žehnať a zavrhnem tých, čo budú teba preklínať.“ Ak je v našom srdci alebo v rodine, u predkov prítomný antisemitizmus, alebo máme predsudky voči Židom, robili sme si vtipy na adresu Židov alebo Izraela, dopustili sme sa neprávosti voči Židom, ukrivdili sme, boli sme ľahostajní voči povolaniu židovského národa, atď ..., bránime požehnaniu, ktoré je nám prisľúbené v Gn 12.

Photo - Jozef Demjan

Jozef Demjan

V detstve ma sexuálne zneužil starší chalan, prešiel som chudobou, okultizmom, depresiami, sexuálnymi partnermi toho istého pohlavia, či pokusmi o samovraždu. Svetlo do môjho života vniesla viera v Ježiša Krista.

Photo - Marek Nikolov

Marek Nikolov

Cieľom modlitbových zhromaždení s názvom „Ježiš uzdravuje“ (najbližšie v sobotu 14. októbra 2017) je zažiť, že Boh je láska. Láska, ktorá sa chce dávať a zjavovať svoje milosrdenstvo aj skrze uzdravenia, znamenia, divy a zázraky.

Photo - Katarína Kolčárová

Katarína Kolčárová

Začala som vnímať anjelov, ale neskôr aj duchov. Čo bolo strašné. Začala som pociťovať strach a aj depresiu som dostala. Bola som zmätená, nechápala som ako je to možné, že mi to ubližuje. Veď v tom predsa nemôže byť nič zlé. Videla som svoju kamarátku, ako zvláda s ľahkosťou život a keďže to bol veľmi dobrý človek, myslela som si, že je to v poriadku.

Photo - Rick Warren

Rick Warren

Ľudia sa ma pýtajú: Čo je zmyslom života? Ja odpovedám veľmi stručne a výstižne: život je prípravou na večnosť. Boli sme stvorení pre večnosť a Boh chce, aby sme boli s Ním v nebi.

Photo - Renáta Ocilková

Renáta Ocilková

Počas chemoterapií mi však vypadol menštruačný cyklus. Keď som sa na to asi po pol roku spýtala môjho gynekológa – onkológa, s veľkými obavami, ako zareagujem, mi povedal: „To je normálne. Vy už cyklus nikdy nedostanete.“

Photo - Anton Srholec

Anton Srholec

Viera a láska k Ježišovi a k jeho veci naplnila moje celé srdce a bol som ochotný za to položiť svoj život.

Photo - Denis Blaho

Denis Blaho

Veštil som a plnilo sa to, mával som jasnovidecké obrazy krátkodobej budúcnosti, ktoré sa tiež plnili. Kresťanstvom som pohŕdal a veriacich ľudí alebo známych, ak neboli naozaj hlboko veriaci, som spochybňoval alebo dotiahol na nejaký budhistický seminár.

Photo - Bohuš Živčák

Bohuš Živčák

Napriek prenasledovaniu za komunizmu, alebo možno práve kvôli tomu, sa hľadanie Boha stalo pre mňa neustálym dobrodružstvom. Viac putovaním ako študovaním. Na strednej škole sa Boh začal približovať ešte dramatickejšie.

Photo - Veronika Barátová

Veronika Barátová

Spomienky na začiatok môjho návratu k Bohu sú pre mňa stále veľmi krásne a dôležité do dnešného dňa. Stalo sa tak počas môjho štúdia na vysokej škole, v dobách normalizačného komunizmu.

Photo - Dr. Gloria Polo

Dr. Gloria Polo

Aj mňa zasiahol blesk, vnikol do mňa cez ruku a spálil celé moje telo strašným spôsobom, zvnútra aj zvonku. Moje rebrá, brucho, podbruško, nohy aj pečeň boli zuhoľnatené. Moje ľadviny utrpeli silné popáleniny, tak isto pľúca a vaječníky.

Photo - P. Vojtech Kodet

P. Vojtech Kodet

Jádra křesťanství se začínám dotýkat v okamžiku, kdy pochopím, že Bůh je ten, který si mě zamiloval, a kdy to prožiji na vlastní kůži. Když pochopím a prožiji, že Bůh je ten, který mě hledá, a zakusím, že jsme se konečně setkali. Když pochopím a prožiji, že Bůh ke mně mluví, zaslechnu jeho hlas ve svém srdci a začnu ho poslouchat.

Photo - Oto Mádr

Oto Mádr

Tato doba není pro křesťany zvlášť příjemná, ale pro křesťany správného formátu je to velký a nádherý čas. „Jestliže mne pronásledovali, i vás budou pronásledovat.“ V takových slavných chvílích zpívá církev Pánu hrdinskou píseň lásky a věrnosti. Je to výsada a dar právě teď žít, milovat a bojovat.

Photo - Matka Tereza

Matka Tereza

Nie je dôležité to, čo robíme, ale koľko lásky do svojej činnosti vložíme. Robme malé veci s veľkou láskou.

Príbeh - Briege McKenna
Zázraky a eucharistia

small_Briege Mckenna.jpg

Sestra Briege slúži ľuďom darom uzdravenia po celom svete. Jej služba je osobitne zameraná na kňazov. Viac o sestre a jej službe si môžete prečítať na webovej stránke Briege McKenna

Vieme, že Duch Svätý je vždy plný prekvapení. Ako mladé 14 ročné dievča som odovzdala svoj život Pánovi. Vstúpila som do rehoľnej komunity sv. Kláry. V 16 rokoch som zložila rehoľné sľuby. Bola som veľmi mladá.

Boh je však Bohom prekvapení. V tom čase sme z kláštora nemohli chodiť domov a ja som v 17 rokoch ťažko ochorela. Povedali mi, že už toho pre mňa nemôžu veľa urobiť a budem sa musieť vyrovnať s tým, že zostanem invalidom.

Bola som ako veľa iných ľudí. Milovala som Pána. Robila som v kláštore všetko, čo sa očakávalo, že sa má robiť. Dodržiavala som všetky pravidlá, ale nemala som osobnú skúsenosť s Ježišom. Predtým, ako som išla zložiť celoživotné sľuby, mi bolo odporučené, aby som si išla oddýchnuť na slnečnú Floridu. Tak som tam išla a bolo to najhoršie miesto kam som asi mohla ísť, pretože to bolo veľmi preľudnené miesto.

Ale Boh mal plán.  Bol to ten rok, keď Pattie Mansfield zakúsila spolu s inými vyliatie Ducha Svätého v Duquesne v Pittsburghu. Nevedela som o tom.

Počas nasledujúcich rokov som zažívala krízu a táto kríza sa prehĺbila do krízy viery. Neuvažovala som o odchode z kláštora, ale kládla som si otázky. Verím naozaj v Ježiša?

Niekedy Pán dopustí krízu, aby nás pohol z miesta, kde sme, na miesto, kde nás On chce mať. Ja som nosila habit a preto si každý myslel, že to je úžasné, že som taká mladá a zasvätená sestra. Ľudia si nadšene hovorili: "Ty musíš skutočne veľmi milovať Ježiša, keď sa vzdávaš všetkého taká mladá." A ja som hovorila, ja ho tak veľmi nemilujem, ako ste vy nadšení. Robím len to, čo sa odo mňa očakáva, že mám robiť. Telesne som pociťovala veľkú bolesť, ktorú som mala kvôli deformovanému telu. V tom som však počula Pána v mojom vnútri, ako mi hovorí: „ Je toho viac, čo Ti katolícka viera môže dať, je viac života, ako ten, čo máš teraz.“  

Nehľadala som fyzické uzdravenie, ale chcela som hlboko spoznať osobu Ježiša, ktorému som dala svoj život. Ani by ma nenapadlo sa modliť za moje fyzické uzdravenie.

V roku 1970 som išla na moje prvé charizmatické stretnutie a nechcela som žiaden z tých charizmatických darov. Chcela som len osobnejšie spoznať Ježiša. Chcela som sa len viac do neho zamilovať. Na stretnutí som sa modlila o viac Ducha Svätého. 

Keď som šla na duchovnú obnovu organizovanú charizmatickou obnovou a mala som trochu obavy. Nevedela som, čo mám očakávať. Ale vďaka Bohu, vedela som, že to, čo chcem, je Božia vôľa. Pretože poznať Boha osobne je Božou vôľou. Musíme mať zápal, aby sa ľudia od nás mohli týmto ohňom zapáliť. To bolo to, čo som chcela.

Počas sv. omše kázal jeden kňaz a povedal: „Pýtajte si Ducha Svätého.“ Vyzval ľudí, aby na seba kládli navzájom ruky. Na tých, ktorí chceli a pýtali si viac Ducha Svätého, kládli ruky. A ja som urobila to, čo mnoho iných ľudí. Povedala som nie. Vedela som však, že ak sa bude za mňa modliť ten kňaz, tak prijmem „krst  v Duchu Svätom“.  Bol však ďaleko až niekde pri pódiu a ja som bola v úzadí. Zatvorila som oči a počula som: „hľadaj ma, hľadaj ma."  Nechala som v tom momente zatvorené oči, vystrela som ruky a jediné čo som povedala, bolo: „Ježiš, prosím, príď ku mne, príď a zjav sa mi." V tom momente sa nejaká ruka dotkla mojej hlavy a pomyslela som si, že ten kňaz je ako kengura. Raz je tam a zrazu je pri mne. Ako sa môže tak rýchlo pohybovať? Otvorila som oči, aby som sa na neho pozrela. A čo sa stalo?

Bola som zázračne uzdravená. Moje zdeformované lakte a ruky už neboli zdeformované a ja som vyskočila.

Prvé, čo som po tejto skúsenosti vedela, bolo, že Ježiš je živý. Zamilovala som sa do Ježiša. Zamilovala som sa do mojej katolíckej viery. Nevedela som spievať. Začala som však spievať v cudzích jazykoch. Nielenže som bola fyzicky uzdravená, ale bola som celkom zmenená.

Mala som však jednu obavu. Nasledujúcich 6 mesiacoch som sa podieľala na mnohých aktivitách pre Ježiša. V hĺbke môjho vedomia som však mala myšlienku, že sa nechcem podieľať na modlitbách za uzdravenie, pretože sa mi to javilo ako senzácia a ja som nechcela, aby ma onálepkovali a aby sa na mňa upierali zraky mnohých ľudí. 

Po 6 mesiacoch od fyzického uzdravenia som vnímala, že mi Pán hovorí: „Choď do kaplnky.“

A odpovedala som mu, že je veľmi neskoro, a že každý je už v posteli. Môžem sa s Tebou stretnúť ráno. Teraz je už blízko polnoci!  Ale napokon som išla. Nič som necítila. Iba som tam sedela, pozerala sa na svätostánok a zostúpila na mňa moc ticha.

A hlas zo svätostánku mi povedal: „Briege, dávam Ti dar uzdravovania. Choď a používaj ho.“

Padla som na kolená a povedala som:  „Ježiš, ja nechcem žiadny dar uzdravovania. Nechcem ho.“ Potom som si povedala, či to vo mne nehovorila pýcha a rozhodla som sa, že  o tomto zážitku nikomu nepoviem.

Asi po 2 týždňoch som letela z Floridy do Kalifornie. Bola som na modlitebnom stretnutí a stretla som tam jedného kňaza z episkopálnej cirkvi, ktorý sa ku mne otočil a povedal mi: „Nikdy som nehovoril s katolíckou mníškou. Ty máš dar uzdravovania a Boh Ti to už povedal.“

Moja prvá reakcia bola, ako o tom môže vedieť? Dokonca to nebol ani katolík. Zažila som  uzdravenie vo vzťahu k iným cirkvám, ktoré som potrebovala. Po tom, ako som mu povedala, že by to ani biskup, ani moji predstavení neprijali,  sa na mňa pozrel a povedal mi: „Boh nikdy nikoho nenúti, On zjavuje svoju vôľu.“

Prvých 6 mesiacoch potom, čo som vstúpila do tejto služby som bola najväčším skeptikom. Pýtala som sa, budem sa správne modliť, budem robiť správne veci?

Ľudia boli uzdravovaní z rakoviny, zo slepoty, z leukémie zo všetkých možných druhov chorôb.

Potom mi jedného dňa Ježiš povedal, že môj strýko mal porážku a že tieto veci nečiním ja, ale On, ktorý si ma používa.   

Potom som urobila rozhodnutie. Bola som si vedomá, že keď človek stojí v službe uzdravovania, môže sa stať modlou alebo slávnou osobou. Povedala som si, že ja už pracujem pre slávnu osobu – Ježiša a že v tejto službe nie je žiadna superhviezda - iba Ježiš.

Rozhodla som sa ísť do Lúrd a požiadať o pomoc a príhovor Pannu Máriu, aby som zostala verná srdcu viery a Cirkvi. Mária je našou matkou a ona túži, aby sme vždy zvelebovali jej syna Ježiša Krista.

Po návšteve Lúrd som sa vrátila do USA a jeden mexický kňaz ma pozval, aby som prišla poslúžiť do Mexika. Otec Rick Thomas je úžasný charizmatický kňaz a jezuita.

Povedal mi, že pôjdeme k veľmi chudobným ľuďom a že je tam aj pri eucharistii zmätok. A že tí ľudia ani nemusia vedieť kto som a ako sa volám, že sa mám len za nich modliť.

Počas tej eucharistie som videla zázraky a ani som nič nehovorila. Videla som malého chlapca, ako bol úplne uzdravený počas toho, ako kňaz držal pozdvihnutú eucharistickú hostiu.

Videla som aj veľa iných zázrakov a bola som z toho veľmi prekvapená, pretože som doteraz nič podobné nezažila, hoci som na sv. omšu chodila od detstva. V tú noc som prijala prorocké slovo.

O 3 tej hodine ráno ku mne Pán prehovoril:„Vstaň z postele, chcem k Tebe hovoriť. Priviedol som Ťa sem k chudobným, ktorí nie sú chudobní na duchovné dary, naopak, sú veľmi bohatí. Priviedol som Ťa sem, aby som Ti ukázal, čo chcem, aby si robila“. Potom mi povedal: „Chcem, aby si si uvedomila, že som na oltároch vo svete a každý deň prichádzam v podobe chleba a vína ako živý Boh. Chcem, aby si išla do sveta a ohlasovala moc mojej prítomnosti v eucharistii. A uvidíš znamenia a zázraky.“

Za posledných viac ako 40 rokov som hovorila v mnohých televíziách, rádiách a na rôznych miestach po celom svete. Bola som chránená, pretože otec Kevin Scallon stál v tejto službe so mnou. 90 % našej služby je služba kňazom. Po službe kňazom mávame väčšinou stretnutie pre laikov z diecézy. Máme eucharistickú uzdravovaciu službu v kostoloch, alebo na štadiónoch.

Raz, keď sme boli v Afrike, miesto, kde sme slúžili, bolo natlačené ľuďmi a ja som im vysvetľovala, že Ježiš k nim príde.  

Povedala som, že neviem, ako k nim príde, ale že im garantujem, že Ježiš nikdy nikoho nesklame.

Jednému malému chlapcovi, ktorý sedel vpredu, zažiarila tvár, keď som povedala, že Ježiš je tu. Stále sa pozeral a usmieval sa. Postavil sa a chcel sa dotknúť Ježiša v monštrancii, keď okolo nej prechádzal. Nevedeli sme, že jeho otec ho priniesol na toto stretnutie paralyzovaného. Priamo tam bol zázračne uzdravený.

Moc Ducha Svätého a moc uzdravenia je skrze eucharistiu ponúknutá každému z nás.

 


Späť na svedectvá | Zdieľaj na Facebooku | Staň sa priateľom mojpríbeh.sk na FB a ohlasuj evanjelium

Dobré správy

 • 2% pre mojpríbeh.sk
  Boli by sme radi, keby skúsení redaktori, ktorí majú výborné referencie a potenciál, posunuli evanjelizačnú stránku mojpribeh.sk, a tým aj náš spôsob ohlasovania Evanjelia, na novú úroveň.
  2018-03-09
 • Petr Jašek
  Moje situace byla velmi podobná: také jsem přišel z místa radosti v Pánu, kde jsem mohl zvěstovat evangelium svým spoluvězňům a mnohé z nich vést ke Kristu. Čas, kdy jsem byl ponižován a urážen, bit a mučen islamisty, byl zastíněn časem mé kazatelské služby ve věznici Al-Houda. Moje radost byla tak zřejmá a vyzařující, že se mnozí novináři po mém návratu divili a nechtěli věřit, že se mnou bylo tak zle v Súdánu zacházeno.
  2018-03-07
 • Marek Nikolov
  Si otvorený na nové priateľstvá a spoluprácu? Si pripravený dávať a prijímať povzbudenie? Ak si pripravený nielen dobro prijať, ale sa aj aktívne podieľať na jeho šírení a sprostredkovaní druhým ľuďom, tak nesmieš na našom stretnutí mužov chýbať.
  2018-02-06
 • Igor Ábel
  Zo všetkých izraelských bojovníkov mal iba jeden odvahu. Zabudnutý pastierko, čo doniesol jedlo jeho bratom a prišiel pozrieť, ako vyzerá boj. Všetci zbadali potopu v Goliášovi, ale iba jeden nemal strach. Keby som bol kráľom, dovolil by som to? Nebál by som sa hanby a porážky? Sme slabí muži, a nevieme kde máme prak aj kamene. Pýtajme si chlapské túžby a odvahu. Ak nevieme kde začať, spýtajme sa našich manželiek, či sú spokojné v bezpečí doma. Alebo či dokážu byť v bezpečí u Boha, ale pritom aj v nebezpečnom boji s nami?
  2018-01-24
 • Misia Život
  Veríme, že sa začína nová etapa života, v ktorej sa rodíme pre Nebo. Boh ako darca života, je vo Svojej veľkosti nekonečne Láskavý a kreatívny. Preto je dôležité hodnotu ľudského bytia zdôrazňovať práve v kontexte Božieho plánu s človekom. Je pre nás veľmi podstatné, aby sme sa ako spoločenstvo ľudí stali živými ohlasovateľmi evanjelia.
  2018-01-05

Video

Zaujímavá a výpovedná skúsenosť západoeurópskeho muža s hinduizmom, budhizmom, jógou, ezoterikou a okultizmom.


Príbeh bývalého teroristu, ktorý dnes spája etniká a kmene.
Stephen Lungu


Hudobníčka Lacey Sturm, bývalá speváčka kapely Flyleaf, bola presvedčenou ateistkou a mala v úmysle vziať si život... ale zrazu sa všetko zmenilo.


"A rozhnevaný pán ho vydal mučiteľom, kým nesplatí celú dlžobu. Tak aj môj nebeský Otec urobí vám, ak neodpustíte zo srdca každý svojmu bratovi." (Mt 18, 34-35)


Všetci sme súčasťou veľkého príbehu. Veľký príbeh sveta tvoria minulé a aktuálne životné príbehy jednotlivých ľudí. Portál mojpribeh.sk je zameraný na najdôležitejší moment príbehu sveta a jednotlivca a tým je osobné stretnutie človeka s Bohom.