Dobré správy

 • Branislav Škripek
  Pomoc pre utečencov musí byť dobrovoľná a len v takej miere, v akej je schopná krajina reálne pomôcť a s tým, že pod našou strechou platia naše pravidlá. Ak toto nebude zachované, zarábame si na budúce problémy.
  2019-04-24
 • Patrik Daniška
  nezaškodí pripomenúť, že najdôležitejšími vychovávateľmi detí nie sú školy, ale rodičia. Dieťa nepatrí štátu! Škola preto musí rešpektovať právo rodičov na výchovu detí v súlade so svojim filozofickým a náboženským presvedčením. Hoci tento princíp je uznaný medzinárodným právom aj našimi zákonmi, prax býva niekedy iná.
  2018-09-03
 • Marek Nikolov
  Mužom sa nepáči iba jeden typ žien, ako to ženám často predstavujú stylové časopisy a médiá. Všetci muži túžia po žene z ktorej žiari dobrota a láskavosť.
  2018-07-26
 • Gjerg Kastrioti SKENDERBEU
  Je albánskym národným hrdinom. V čase tureckej okupácie nútene bojoval na strane tureckého sultána. Nechcel však bojovať a vraždiť za násilnú islamizáciu. A tak spolu s 300 odvážnymi vojakmi prešiel na stranu proti Turkom a okamžite konvertoval späť na kresťanstvo. Mnohokrát porazil niekoľkonásobne väčšiu tureckú armádu. Bol povzbudením nie len pre Albánsky ľud, ale aj pre iné krajiny, ktoré v tom čase neúspešne vzdorovali tureckej rozpínavosti, krutosti, neľudskosti a vnucovaniu Islamu.
  2018-07-11
 • Leo Jozef Suenens
  príliš veľa kresťanov, ak nie väčšina, prijíma Kristov prísľub o prebývaní Ducha v nich intelektuálne, ale neprijíma tento prísľub cez zážitok skúsenosti. Potom sa tento prísľub stáva bezvýznamný a znova a znova sa natíska otázka: Ako mám “vedieť,“ že Duch Svätý prebýva vo mne?
  2018-04-19

Video

Zaujímavá a výpovedná skúsenosť západoeurópskeho muža s hinduizmom, budhizmom, jógou, ezoterikou a okultizmom.


Príbeh bývalého teroristu, ktorý dnes spája etniká a kmene.
Stephen Lungu


Hudobníčka Lacey Sturm, bývalá speváčka kapely Flyleaf, bola presvedčenou ateistkou a mala v úmysle vziať si život... ale zrazu sa všetko zmenilo.


"A rozhnevaný pán ho vydal mučiteľom, kým nesplatí celú dlžobu. Tak aj môj nebeský Otec urobí vám, ak neodpustíte zo srdca každý svojmu bratovi." (Mt 18, 34-35)


Všetci sme súčasťou veľkého príbehu. Veľký príbeh sveta tvoria minulé a aktuálne životné príbehy jednotlivých ľudí. Portál mojpribeh.sk je zameraný na najdôležitejší moment príbehu sveta a jednotlivca a tým je osobné stretnutie človeka s Bohom.

Video príbehy

Strana 10 / 11. Zobrazujem 4 záznamy z 41.

««« «« 5 6 7 8 9 10 11 »» »»»

16. 09. 2010

Hľadal som slobodu

Za mrežami strávil asi 5 rokov. Dílerstvo, bitky, krádeže a klamstvá mali jediný cieľ - získať drogu. Pri poslednom zatknutí v CPZ čakal na výšku trestu. Vtom do cely vstúpil Niekto, kto obrátil jeho život naruby. Noro sa zmenil vo svojich postojoch a stal sa misionárom vo väzenskom prostredí. Dnes pracuje ako lektor združenia ACET Slovakia.
Produced by: M. Hirko
Sponzored by: ZAEX


16. 09. 2010

K Teen cez pervitín

Začalo to pádom z bicykla na Kremnických Baniach, pokračovalo cez marihuanu, extázu, kokaín, pervitín, až sa zastavil nad priepasťou. Pomocnú ruku mu podal niekto, kto sa nad ľudskou slabosťou nepohoršuje. Ján Kolár rozpráva o svojom vyslobodení z drogového otroctva.
Produced by: M. Hirko
Sponzored by: ZAEX


16. 09. 2010

Chcem sa opiť

Pil som a pil som veľa.
Produced by: M. Hirko
Sponzored by:ZAEX


15. 09. 2010

Cenacolo, post scriptum

Keď drogovo zavislí,gambleri a inak stratení hovoria o radosti a zmysle života.
Produced by: M. Hirko
Sponzored by: ZAEX


Strana 10 / 11. Zobrazujem 4 záznamy z 41.

««« «« 5 6 7 8 9 10 11 »» »»»